نحوه کارکرد چکشهای تکنولوژی گاز – هیدرولیک

در این قسمت به بررسی شماتیک کورس ضربه زنی نمونه ای از مدلهای متداول چکشهای گاز-هیدرولیک که به سه مرحله تقسیم گردیده است اشاره می کنیم.

پیش از آن لازم به توضیح است که اصول عملکرد اکثر چکشهای گاز هیدرولیک موجود در بازار مشابه زیر می باشد و تنها ممکن است در طراحی  شیرکنترل و کانالهای انتقال فشار و جریان روغن تفاوتهایی وجو داشته باشد.

همچنین آنچه در پایین توضیح داده می شود اقتباسی است که توسط مرکز تحقیقات کمپانی مهندسی TAMROC فنلاند و کمپانی سازنده RAMMER فنلاند انتشار یافته است:

نحوه کارکرد چکشهای تکنولوژی فول – هیدرولیک

در این قسمت به بررسی شماتیک کارکرد  نمونه ای از مدلهای متداول چکشهای فول-هیدرولیک (تکنولوژی چکشهای فول هیدرولیک Rammer ) که به چهارمرحله تقسیم گردیده است اشاره می کنیم. 

همچنین آنچه در پایین توضیح داده می شود اقتباسی است که توسط مرکز تحقیقات کمپانی مهندسی TAMROC فنلاند و کمپانی سازنده RAMMER فنلاند انتشار یافته است:

چکشهای هیدرولیک

چکشهای هیدرولیک به عنوان بخشی از ماشین آلات الحاقی بر روی انواع بیلهای مکانیکی  لودرها و مینی لودرها و سایر دستگاه های مشابه وظیفه اصلی تخریب و خرد کردن بر اساس انتقال فرکانس ارتعاشی  و ضربات مکانیکی در بازه کوتاهی از زمان را دارند

بدیهی است انرژی اصلی انتقال توان از طریق سیستم هیدرولیک به چکشهای هیدرولیک تزریق میگردد

این چکشها بر اساس نوع تولید انرژی در انواع گوناگون طراحی و ساخته شده اند که هر طراحی دارای ویژگی های متمایز و برتر نسبت به سایرین میباشند

 

گروه فنی و مهندسی زاگرس در سال 1388 تاسیس وفعالیت آن در حوزه ی ماشین آلات معدنی و حفاری و راهسازی وهمچنین باسکولهای دیجیتال جاده ای می باشد.

این مجموعه با بهره گیری از کادر فنی متخصص ومجرب وبا تکیه بر توان بالای تخصصی خود همواره از پیشگامان عرصه ی خدمات پس ازفروش وپشتیبانی کاربران ماشین آلات عمران ومعدن بوده است.

اطلاعات تماس

آدرس تعمیرگاه مرکزی :

تلفن : 55277279 - 021

همراه : 09123406207

اداره فروش :

تلفن : 9-44005748-021